DE VERANDERENDE WERELDORDE IN 20 GESPREKKEN
De wereld verandert razendsnel. In de Koude Oorlog bepaalden de Verenigde Staten en Rusland de internationale verhoudingen. Nu zijn er vele krachten die het geopolitieke speelveld beheersen. Om daar een scherp beeld van te vormen is het belangrijk je te verdiepen in de diverse spelers op dit veld. Niet alleen de hoofd rolspelers: China, de VS, Europa, India en Rusland, ook vele andere actoren spelen een grote rol.
In Het Grote Geopolitieke Schaakspel gaat historicus en geschiedenis docent Christiaan Hoekstra in gesprek met twintig geopolitieke experts, met elk hun eigen invalshoek. Zo schetst hij een panorama voor een ieder die de huidige geopolitieke veranderingen beter wil begrijpen. Wil je leren simultaan schaken op geopolitiek niveau, dan is deze bundel een absolute must.
Hoekstra sprak daarvoor met: Jan van der Putten, Fred Sengers, Henk Schulte Nordholt, Frans-Paul van der Putten, Tycho van der Hoog, Fons Stoelinga, Marc Jansen, Ian Buruma, Geert Mak, Anthony Tucker-Jones, Willem Post, Floris van de Vooren, Jonathan Holslag, Rob de Wijk, Tom de Bruijn, Benjamin Duerr, Ben Knapen, Jaap de Haan, Albert Kersten en Joris Voorhoeve.
Christiaan Hoekstra (1989) studeerde cum laude af in moderne geschiedenis aan de Vrije Universiteit in Amsterdam. Hij is historicus en docent geschiedenis in het middelbaar onderwijs in Den Haag. Verder schrijft hij regelmatig artikelen voor verschillende gerenommeerde kranten en magazines.
Ik heb een vraag over het boek:
‘Het Grote Geopolitieke Schaakspel - Hoekstra, Christiaan’.
Vul het onderstaande formulier in.
We zullen zo spoedig mogelijk antwoorden.