Boekkunst op tafel
Breng de sfeer van eeuwenoude boekcultuur in huis met deze set van zes onderzetters, voorzien van motieven uit de collectie van de kloosterbibliotheek Maria Laach. Een stijlvolle keuze voor de echte boekenliefhebber, die functionaliteit en schoonheid wil combineren.
De onderzetters zijn royaal van formaat en daardoor geschikt voor mokken, glazen, theepotten of zelfs een wijnfles. De mat gelamineerde bovenkant met full colour print beschermt tegen vocht en vlekken, terwijl de kurken onderkant zorgt voor stevigheid en voorkomt dat de onderzetter wegglijdt.
Elke set bevat zes verschillende motieven, zodat uw tafel steeds opnieuw een kleine expositie wordt.
Specificaties:
Formaat: 10,5 × 10,5 × 0,5 cm
Materiaal: mat laminaat op kurk
Set van 6 onderzetters
6 verschillende motieven
Praktisch in gebruik, stijlvol in uitstraling – en een subtiele manier om boektraditie onderdeel te maken van het dagelijks leven.
Ik heb een vraag over het boek: ‘Onderzetters Boeken Kloosterbibliotheek - ’.
Vul het onderstaande formulier in.
We zullen zo spoedig mogelijk antwoorden.