Anywhere

the BookTok sensation, a sweet slow-burn first love romance

Omschrijving

A new slow-burn romance series set in an ancient boarding school in Edinburgh. Perfect for fans of Hannah Grace, Elsie Silver and LJ Shen.
€ 21,15
Paperback / softback
 
Gratis verzending vanaf
€ 19,95 binnen Nederland
Schrijver
Sprinz, Sarah
Titel
Anywhere
Uitgever
Quercus Publishing
Jaar
2023
Taal
Engels
Pagina's
496
Gewicht
340 gr
EAN
9781529431599
Afmetingen
128 x 199 x 36 mm
Bindwijze
Paperback / softback

U ontvangt bij ons altijd de laatste druk!


Rubrieken

Boekstra