Duivelsvlucht

Bardugo, Leigh

Omschrijving

De perfecte mix van fantasy en dark academiaOntdek hoe het verdergaat met Alex in dit razend spannende vervolg op Het Negende Huis Alex Stern is terug met een nieuw moordmysterie vol duistere magie binnen de Ivy League-elite op de prestigieuze Yale -University. Alles draait om macht, privilege en moord. Dit is de duistere en decadente wereld van het geheime genootschap, het Negende Huis.Galaxy ‘Alex’ Stern is vastbesloten om Darlington uit de Hel te bevrijden – zelfs als dit haar haar toekomst op Lethe en Yale zal kosten. Maar Alex speelt met krachten die ver buiten haar vermogens liggen en wanneer de docenten een voor een dood worden gevonden, weet ze zeker dat dit geen ongelukken zijn. Er raast iets moordlustigs door het stadje New Haven. Als Alex wil overleven, zal ze korte metten moeten maken met de monsters uit haar verleden en de duisternis die zich binnen de muren van de universiteit heeft genesteld.In de pers'Een volwassen tegenhanger van de Pottersaga.' De Volkskrant ‘Slim, eng, origineel en extreem verslavend. Lezers zullen niet kunnen wachten op het vervolg!’ The Washington Post‘Het Negende Huis is van een andere kaliber dan Bardugo’s Grisha-serie en mijns inziens een aanrader voor fans van Stephen King en Thomas Olde Heuvelt.’ Young-adults.nl‘Bardugo heeft de gave je in sneltreinvaart door dikke boeken te doen vliegen.’ The New York Times
€ 18,99
Hardback
 
In de winkelwagen Bestel vandaag,
ontvang het binnen 5 tot 8 werkdagen.
Wenslijst Stel een vraag
Gratis verzending vanaf
€ 19,95 binnen Nederland
Schrijver
Bardugo, Leigh
Titel
Duivelsvlucht
Uitgever
Boekerij
Jaar
2023
Taal
Nederlands
Pagina's
528
Gewicht
848 gr
EAN
9789022592793
Afmetingen
223 x 153 x 50 mm
Bindwijze
Hardback

U ontvangt bij ons altijd de laatste druk!


Rubrieken

Boekstra