Het levensverhaal van Jeroen Knol-Visbeek volgens het Dierenriemmodel
Omschrijving
Onder Jeroens perfecte leven barst een onrust open die hem de wereld uit slingert, naar een bestaan waar geld en intimiteit een nieuwe lading krijgen — en waar astrologie onverwachte zingeving biedt. Alles lijkt Jeroen Visbeek mee te zitten: een veelbelovende start als architect, een liefdevolle relatie en een comfortabel leven aan de Amsterdamse grachten. Maar achter het perfecte plaatje groeit een onrust die alles op zijn kop zet.
Waarom keert hij zijn werk en zijn geliefde de rug toe om een nieuw bestaan te zoeken, waarin geld en
intimiteit een andere betekenis krijgen? En hoe verandert die zoektocht in een terugtrekking
uit de wereld – naar een stil leven in Amsterdam, gewijd aan astrologie, esoterie en het ontwikkelen
van zijn eigen Dierenriemmodel?
Wat brengt hem uiteindelijk naar een onbezorgd bestaan in het zonnige Zuid-Frankrijk?
Alfred Knol onthult Jeroens opmerkelijke levensverhaal aan de hand van diens eigen Dierenriemmodel
– een reis vol verlangen, keuzes en onverwachte wendingen. Wanneer de schijn van een perfect leven begint te barsten, slaat Jeroen Visbeek een onverwachte weg in. Hij laat zijn carrière, zijn geliefde en zijn zorgvuldig opgebouwde bestaan achter om een radicaal andere werkelijkheid te betreden — een leven waar geld en intimiteit een nieuwe betekenis krijgen, en waar astrologie en zijn eigen Dierenriemmodel langzaam richtingwijzers worden.
In dit meeslepende relaas onthult Alfred Knol hoe Jeroen stap voor stap verdwijnt uit de wereld die hij kende, om zichzelf terug te vinden in stilte, sterren en uiteindelijk in het zonovergoten Zuid-Frankrijk. Een verhaal over verlangen, loslaten en de moed om je eigen pad te volgen. Ontmoeting en epiloog 6
Ontmoeting 6
Epiloog 11
Astrologische typering 12
Stamboom 16
Levensfases 17
Levensverhaal 20
Ramfase, Moederskindje levensbasis 20
Stierfase, Jantje Beton basisvaardigheden 26
Tweelingenfase, Muurbloempje zelfkennis en zelfontwikkeling 31
Kreeftfase, Maskermaat levensvoorbereiding 40
Leeuwfase, Eendagsvlinder eigen leven 49
Maagdfase, Koos Werkeloos ontplooiing 61
Weegschaalfase, Astrohistoricus balans opmaken 66
Schorpioenfase, Heremiet midlifekruispunt 72
Boogschutterfase, Vertrekker wedergeboorte 80
Dierenriemmodel 89
de Dierenriemtekens 94
Ik heb een vraag over het boek:
‘Leven als kind, gedragen door anderen - Knol-Visbeek, Alfred’.
Vul het onderstaande formulier in.
We zullen zo spoedig mogelijk antwoorden.